KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16044148
nr 1604 4148
Ulrika Jevbratt
(f. 1961), Sverige
Färgetsning, "Mörklila violer". Signerad, numrerad 25/90, daterad -98. Bildmått: 50x66 cm, yttermått inklusive ram: 69x83 cm
Ulrika Jevbratt, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:18:44
6/3 22:52:33